آمار بازدید کنندگان
نخستین همایش ملی آسیب شناسی طلاق با معرفی برگزیدگان خاتمه یافت
30 اردیبهشت 95


 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی آذربایان غربی؛ نخستین همایش ملی آسیب شناسی طلاق با معرفی نفرات برگزیده به کار خود خاتمه داد.
نخستین همایش ملی آسیب شناسی طلاق با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی، مسئولان کشوری و استانی،اساتید دانشگاهی و نخبگان علمی در ارومیه برگزار شد.
علی عیسی زادگان دبیر علمی نخستین همایش ملی آسیب شناسی طلاق در مراسم آغاز این همایش گفت: 250 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد که از بین آنان 178 مقاله به روند پژوهشی را بشکل درست طی کرده بودند مورد پذیرش قرار گرفت. وی افزود: در این همایش 26 مقاله برتر به صورت سخنرانی، 65 مقاله بصورت چکیده و 87 مقاله نیز بصورت پوستر ارائه شد.
در مراسم اختتامیه که با حضور نماینده منتخب مردم ارومیه در دور دهم مجلس شورای اسلامی، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در ارومیه ب کار خود پایان داد نفرات برتر در بخش مقاله و پوستر با اهدای تندیس و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.
در بخش مقاله برگزیده  که به شکل سخنرانی ارائه شد گلبار مرادی مقام اول و خانمها زهرا تیموری و حمید محمدی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.
در بخش پوستر برگزیده نیز نرگس هدایتی حائز مقام برتر شد.
در بخش مقالات برگزیده نیز اسدالله مالکی،شهرام اکبری،مریم برزگری،محمدباقر کابوسی،معصوم مشمول و سارا صفوی آذری مقام های برتر را کسب نمودند.

 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است