آمار بازدید کنندگان
برگزاری جشن دختران آفتاب ویژه روز دختر با حضور 200 دختر از مراکز تابعه دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی و شبه خانواده برگزار گردید در استان خراسان رضوی 

در روز پنجشنبه مورخ 13/4/98 مصادف با ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه ( س ) و روز دختر مراسمی با همکاری دفتر امور بانوان استانداری ، اداره کل بهزیستی استان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شهرداری مشهد برگزار شد .

در این مراسم که با حضور 200 دختر از مراکز تابعه دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی و شبه خانواده برگزار شد با اجرای برنامه های شاد و مفرح ضمن تاکید بر حقوق کودکان بر اساس کنوانسیون حقوق کودک ، لحظات شادی برای دختران رقم خورد .

مهمان ویژه این برنامه آقای دکتر عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در کشور بودند که با برنامه ریزی صورت گرفته در غالب صندلی داغ به برخی از سوالات کودکان پاسخ دادند .

همچنین در این مراسم آقای دکتر حقدادی معاون محترم امور اجتماعی و جمعی از معاونین استانداری نیز حضور داشتند . در پایان مراسم  با اهدای جوایز به دختران  از آنان تقدیر گردید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است