آمار بازدید کنندگان
افتتاح پایگاه های خدمات اجتماعی خراسان رضوی با حضور معاون محترم امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور 

روز چهارشنبه مورخ 19/4/98 استان خراسان رضوی میزبان آقای دکتر مسعودی فرید معاون محترم امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بود . با توجه به قرار گرفتن در آستانه هفته بهزیستی چند مرکز با حضور دکتر فرید به بهره برداری رسید .

در ابتدا ساختمان مرکز پذیرش و قرنطینه زنان به عنوان یکی از مراکز ورودی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی که با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان توسعه و تجهیز گردیده بود ، افتتاح شد

در این مراسم که با حضور معاون محترم دادستان و جمعی از کارشناسان حوزه دادگستری برگزار شد ، جناب آقای دکتر فرید به بیان اهمیت وجود مرکز و توجه بیشتر به امر پیشگیری از آسیب های اجتماعی پرداخته و از زحمات مدیر کل محترم ، معاون محترم امور اجتماعی و کلیه کارشناسان فعال در مراکز دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی اداره کل بهزیستی استان تقدیر و تشکر نمودند . 

در ادامه برنامه ها با حضور در ویدئو کنفرانس به صورت همزمان 5 پایگاه خدمات اجتماعی در شهرستان های زاوه ، رشتخوار ، مه ولات ، خلیل آباد و بردسکن به بهره برداری رسید .

دکتر فرید در جریان آسیبهای شایع هر منطقه و ضرورت راه اندازی این 5 پایگاه قرار گرفت و با بیان اهمیت فعالیت پایگاههای خدمات اجتماعی بر شناسایی ، آکاهسازی عمومی و ارجاع صحیح آسیب دیدگان اجتماعی در مناطق حاشیه ای و آسیب خیز  تاکید نمود .

لازم به ذکر است این مراکز با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان از محل اعتبارات ابلاغی راه اندازی گردیدند . با آغاز به کار این پایگاهها تعداد پایگاههای خدمات اجتماعی استان به 14 مرکز رسید  .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است