آمار بازدید کنندگان
همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قزوین

افتتاح "مرکز چتر مهربانی" شهرستان تاکستان استان قزوین:
مرکز " چتر مهربانی " شهرستان تاکستان استان قزوین،  با هدف کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی، اقتصادی و ... در خصوص کودکان کار و خیابان و خانواده ایشان و در راستای ارتقای کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی این کودکان با ارائه بسته های تخصصی و صیانت از حقوق کودکان با حضور نماینده مردم شریف تاکستان ، ریاست محترم دادگستری و معاون محترم فرماندار تاکستان، مدیرکل و معاونین و مدیران محترم بهزیستی استان افتتاح شد.  

افتتاح  " سامانه تصمیم " شهرستان تاکستان استان قزوین:
" سامانه تصمیم " – مرکز جامع مراقبت از خانواده - شهرستان تاکستان استان قزوین،  با هدف پیشگیری از آسیبهای مرتبط با طلاق، مراقبت از خانواده، صیانت از حقوق کودکان با رویکرد کاهش آسیب ، با حضور نماینده مردم شریف تاکستان ، معاون محترم پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین، ریاست محترم دادگستری و معاون محترم فرماندار تاکستان، مدیرکل و معاونین و مدیران محترم بهزیستی استان افتتاح شد.  

در همین راستا مدیر کل بهزیستی استان قزوین بیان داشتند:

رشد 140 درصدی خدمات در حوزه اورژانس اجتماعی 
علیرضا وارثی عنوان کرد: با مراجعه 80 هزار و 737 نفر به مراکز اورژانس اجتماعی ، رشد 140 درصدی را در حوزه اورژانس اجتماعی شاهد بوده ایم و شایان ذکر است مراکز اورژانس اجتماعی از سه مرکز به 8 مرکز  در استان قزوین افزایش و ارتقاء یافته است.


در ادامه علیرضا وارثی ، مدیرکل بهزیستی استان قزوین با اهداء لوح تقدیر با امضاء دکتر قبادی دانا – معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور- از همراهی و حمایتهای استاندار قزوین با بهزیستی تجلیل نمود.

 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است