آمار بازدید کنندگان
برگزارى  کارگاه آموزشى دو روزه روان درمانى در تروماى عشقى در استان فارس
کارگاه آموزشى در روزهاى ٢٤ و ٢٥ مردادماه ٩٨ توسط مرکز اورژانس اجتماعى بهزیستى شهرستان لامرد استان فارس برگزار گردید
برگزارى کارگاه آموزشى دو روزه "رواندرمانى در تروماى عشقى" توسط اورژانس اجتماعى بهزیستى شهرستان لامرد*

کارگاه آموزشى دو روزه " رواندرمانى در تروماى عشقى" در روزهاى ٢٤ و ٢٥ مردادماه ٩٨؛ توسط مرکز اورژانس اجتماعى بهزیستى شهرستان لامرد، برای تعدادى از مشاورین، روانشناسان و مددکاران اجتماعى این شهرستان برگزار شد. 

🔻در ابتداى این کارگاه آموزشى؛ معصومه کاظم زاده ریاست اداره بهزیستى شهرستان لامرد، با اشاره به روند رو به رشد آسیب هاى اجتماعى، نقش تروماى عشقى را به عنوان یکی از عوامل اصلى اقدام به خودکشى پر رنگ دانستند. 
 ایشان در ادامه؛ با بیان فعالیت هجده ماهه اورژانس اجتماعى در شهرستان لامرد، این مرکز را به عنوان مرجع اصلى مداخله در آسیب هاى اجتماعى معرفى کردند. 

🔻سپس ابراهیم اکبرى، مدرس این کارگاه آموزشى، با اشاره به تاریخچه ورود مبحث عشق به رواندرمانى؛ خصوصیات درمانگر در تروماى عشقى را برشمرده و از فرمولبندى پدیدار شناختى براى ورود به این مقوله گفتند. 
ایشان همچنین؛ در ادامه روز اول کارگاه، با توضیح فرایند شکل گیرى روابط عاشقانه، عشق را به دو دسته سالم و ناسالم تقسیم بندى کرده و به سبب شناسى عشق ناسالم و نوع نشانگان ضربه عشق پرداختند.

🔻روانشناس مرکز اورژانس اجتماعى لامرد؛ در روز دوم کارگاه آموزشى، بعد از سنجش و اینکه چه اهداف و سوالاتى را در جلسه درمان باید پرسید، رویکردهاى درمان را شرح داده و تکنیک هاى درمانى را براى مشاورین، روانشناسان و مددکاران ارائه کردند. 
ابراهیم اکبرى در پایان افزودند که "تمرکز تکنیک ها در درمان تروماى عشقى، بر هیجانات بوده و هنر درمانگر اینست که بتواند این هیجانات حل نشده را حل و فصل کند."

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است