آمار بازدید کنندگان
 جلسه هم اندیشی کارشناسان اورژانس اجتماعی مشهد 
این نشست مورخ 9 شهریور ماه 1398 با حضور 50 نفر ازکارشناسان در سالن اجتماعات اداره کل استان خراسان رضوی برگزار گردید

جلسه هم اندیشی کارشناسان اورژانس اجتماعی با حضور 50 نفر ازکارشناسان مراکز مداخله در بحران – خدمات سیار – خط 123 و پایگاههای خدمات اجتماعی و همچنین کارشناسان ستادی بهزیستی شهرستان مشهد ، کارشناس مسئول مداخله و اورژانس اجتماعی و معاون اجتماعی استان در سالن اجتماعات اداره کل استان  خراسان رضوی برگزار گردید . 

 در این جلسه در ابتدا خانم بوستانی کارشناس مسئول مداخله و اورژانس استان اهداف جلسه را اعلام و در ادامه دکتر حقدادی معاون اموراجتماعی با بیان اهمیت کمی و کیفی آسیب های اجتماعی و اورژانس ها به اهمیت سرعت و تخصص در خدمات تاکید و ضمن تشکر از فعالیتهای کارشناسان بر وحدت رویه ، وظیفه شناسی ، همکاری بین بخشی تاکید نمودند .

اورژانس اجتماعی به عنوان تابلو خدمات بهزیستی در جامعه اهمیت دارد و پاسخ دهی به موقع و مناسب می تواند از بروز مشکلات زیادی جلو گیری کند . در سال گذشته اورژانس اجتماعی منشا خدمات زیادی در کنترل خودکشی ، مداخله در کودک آزاری و همسر آزاری و سایر وظایف داشته است . 

در ادامه نمایندگان مراکز به بیان دیدگاه ها پرداختند و مشکلات موجود در بخش های درون و برون سازمانی را مطرح نمودند .

آقای بهنام معاون بهزیستی شهرستان مشهد و کارشناسان شهرستان به بعضی از سوالات پاسخ دادند . و بسیاری از مشکلات مطروحه نیز مورد بحث قرار گرفت و خانم بوستانی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت اورژانس اجتماعی به سوالات همکاران پاسخ داده و به توضیح اقداماتی که تا کنون جهت حل برخی از معضلات توسط ستاد استان صورت گرفته است ، پرداختند .

در خاتمه دکتر حقدادی بر رعایت تکریم ارباب رجوع ، پاسخ دهی به موقع ، پرهیز از ترویج هیجانات منفی در جامعه و اطلاع رسانی سریع حوادث مهم تاکید داشته و ضمن جمع بندی مباحث مطرح شده ،ختم جلسه اعلام گردید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است