آمار بازدید کنندگان
 امکان مداخله اورژانس اجتماعی در مشاجرات خانوادگی                                                               
 اورژانس اجتماعی امکان مداخله در دعوا و خشونت های خانوادگی را با همکاری نیروی انتظامى دارد
                                                                                                                                 
رئیس اورژانس اجتماعی گفت: اورژانس اجتماعی امکان مداخله در دعوا و خشونت های خانوادگی را با همکاری نیروی انتظامى دارد.

 رضا جعفری، رئیس اورژانس اجتماعی در رابطه با خدمات اورژانس اجتماعی گفت: فعالیت های اوراژانس اجتماعى شامل خدمات در زمینه آسیب های اجتماعی همچون اختلافات زن و شوهری و مشاجراتشان،کودک آزاری،همسر آزاری، کودکان خیابانى و... است.

وی ادامه داد: هموطنان عزیز می توانند در صورت بروز مشکل از طریق خط ۱۲۳ که متشکل از روانشناس مرد و زن و مددکار اجتماعی است، مشکلاتشان را بیان کنند و مددکارارن اورژانس اجتماعی که با تائید قوه قضاییه وارد عمل شوند و اقدامات اورژانسی لازم را انجام دهند، که البته این تداخل نیاز به دستور کتبی نداشته و با ارتباط تلفنی متقاضی ما حکم را دریافت خواهیم کرد.

رئیس اورژانس اجتماعی اعلام کرد :در سال گذشته حدود ۲۷۷هزار ساعت تماس با خط ۱۲۳ صورت می گیرد و بیشترین تماس ها در مورد اول مربوط به کودک آزاری، سپس همسرآزاری، سالمند آزاری ، همسایه آزاری و در آخر معلول آزاری بوده است.
وی بیان داشت: اگر در دعوا و خشونت هاى زن و شوهرى به طور مداوم اتفاق بیافتد، مردم مى توانند با اورژانس اجتماعی خبر دهند و ما باهمکاری نیروی انتظامى مداخلاتی را انجام دهیم.

جعفری افزود : ۹۵ درصد زنانى که مورد خشونت قرار می گیرند مورد حمایت خانه های امن هستند ، درواقع اگر زنى در معرض خشونت بود و جایگاهى نبود که آن خانم موردحمایت قرار بگیرد ما به آنها در حدود ٤ تا ٨ ماه به همراه فرزندانشان اسکان موقت مى دهیم تا در آرامش زندگی کنند.

رئیس اورژانس اجتماعی خاطرنشان کرد: ما در سراسر کشور ؛ جهت حمایت از آسیب های اجتماعی فعالیت داریم . 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است