آمار بازدید کنندگان
همکاری ۱۲۳ با ۱۱۵ 

رضا جعفری، رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور(۱۲۳) از تهیه پیش‌نویس تفاهمنامه همکاری با اورژانس پزشکی(۱۱۵) خبر داد و گفت: بزودی تفاهمنامه‌ای با اورژانس پزشکی منعقد می شود که براساس آن این دو مرکز ماموریت‌های مشترک با هم خواهند داشت.

رضا جعفری افزود: اورژانس اجتماعی و پزشکی بزودی در ماموریت های مشترک، خدمات لازم را به هموطنان ارائه می کنند و حتی اگر لازم باشد به صورت تیمی و همزمان سر صحنه حادثه حاضر خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین اگر ماموران اورژانس پزشکی سر صحنه ای حاضر و متوجه کودک آزاری یا مورد مرتبط دیگری با وظایف اورژانس اجتماعی شوند با خط اورژانس اجتماعی ارتباط می گیرند تا پوشش کامل تری در خدمات ایجاد شود.

رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت: برای ارائه خدمات بهتر در حوزه آسیب های اجتماعی، نیازمند رویکردهای هم افزایی و بین بخشی هستیم و لازم است همه دستگاه ها در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

جعفری افزود: همکاری بین اورژانس اجتماعی و اورژانس پزشکی می تواند منجر به افزایش موارد شناسایی آسیب های اجتماعی می شود.

اورژانس اجتماعی با شماره تلفن ۱۲۳ یکی از خدمات پیشرو سازمان بهزیستی برای حمایت های روانی و اجتماعی افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی مانند کودکان و زنان در معرض خشونت یا آزار دیده است که به ویژه برای موارد کودک آزاری، همسرآزاری، معلول آزاری و سالمند آزاری و اقدام کنندگان خودکشی فعالیت می کند.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سازمان بهزیستی کشور است و نشر آن با ذکر منبع بلامانع است